Diplomat 195/65 R15 DIPLOMAT H [91] H

Zdjęcie poglądowe wzoru bieżnika.
DOSTĘPNE

0szt.

brak na magazynie
gwarancja
184

Towar chwilowo niedostępny

Opis: Szerokie rowki obwodowe, odpowiadają za sprawne odprowadzenia wody, co minimalizuje ryzykowystąpienia zjawiska aquaplaningu.

Całkiem fajne opony. To co lubię, dobre opony w dobrej cenie.
10/10 od Slav
Opony pierwsza klasa Jeździ się na nich super
10/10 od kacper
ja też mam DIPLOMAT 195/60 R15 i trochę szumią w czasie jazdy
8/10 od bogus3311

 

Udostępniamy Państwu możliwość zakupu opon na raty w systemie Sygma Raty. Poniżej znajduje się kalkulator, który pozwoli Państwu przeprowadzić symulację spłat opon zakupionych w tym systemie ratalnym.

Przeprowadź symulację dla szt.
 1. Handlopex S.A. w imieniu producenta gwarantuje, że wszystkie nowe opony dostarczone i oznakowane nazwą firmy lub innym chronionym znakiem nalezącym do koncernu wraz z zakodowaniem nr DOT i/lub nr seryjnym są wolne od wad w okresie gwarancyjnym i mogą być użytkowane w celach do jakich są przeznaczone.
 2. Bieg okresu gwarancyjnego w każdym przypadku nie może zakończyć się później niż z upływem 60 miesięcy od daty produkcji oznakowanej z boku opony w numerze DOT lub numerze seryjnym
 3. Ewentualne reklamacje winny być zgłaszane poprzez dostarczenie kwestionowanych opon do sprzedawcy wraz z kopią dokumentu zakupu oraz wypełnionym protokołem zgłoszenia. Data przedstawienia opon do dyspozycji sprzedawcy jest równoznaczna z datą rozpoczęcia procedury reklamacyjnej.
 4. Reklamacja będzie rozpatrzona przez producenta w oparciu o wynik badania kwestionowanej opony i przedstawionych dokumentów.
 5. Reklamacje będą rozliczane w następujący sposób:
  1. producent zwróci opony bez wad lub udzieli odpowiedniej olgi na zakup nowych opon,
  2. producent zwróci odpowiednią cześć ceny według obowiązującego w dniu przyjęcia reklamacji zlecanego cennika lub w uzasadnionych przypadkach całość ceny kupna
 6. Okres gwarancji trwa, od daty zakupu nowej opony, udokumentowanej odpowiednim dowodem zakupu, do czasu, gdy bieżnik na oponie stanie się płytszy niż 1,6mm lub osiągnie miejsce oznaczone TWI, z wyjątkiem przypadków, o których mowa poniżej w pkt. 7. Rekompensatę z tytułu gwarancji, przyznaje się się do wysokości ograniczonej poprzez odliczenie wartości zużycia reklamowanej opony.
 7. Konsumentow w rozumieniu rozporządzenia rady ministrów z 30.05.1995 r. w sprawie szczegółowych warunków zawierania i wykorzystania umów sprzedaży rzeczy ruchomych z udziałem konsumentów (Dz. U. nr 64, poz. 328) przyznaje się w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu nowej opony - o ile nie upłynął jeszcze okres gwarancyjny ustalony według postanowień pkt. 2 i pkt. 6 - rekompensatę za wadliwą oponę w wysokości 100% ceny.
 8. Na wniosek reklamującego producent zrekompensuje kupno dętki i/lub ochraniacza, jeżeli ich uszkodzenie nastąpi w wyniku wady opony.
 9. Gwaracja obejmuje tylko wady produkcyjne uniemożliwiające użytkowanie opony.
  Gwarancja traci ważność, gdy stwierdzono uszkodzenie wynikające z:
  1. nieprawidłowego przechowywania opon,
  2. założenia opony na obręcz o nieodpowiednim rozmiarze lub typie, bądź na obręcz, która jest uszkodzona i/lub skorodowana,
  3. użycie nieprawidłowego wymiaru dętki lub zaworu,
  4. używania opony niezgodnie z jej przeznaczeniem lub parametrami technicznymi,
  5. uszkodzenia opony w związku z nieprawidłowym montażem lub demontażem,
  6. przedwczesnego lub nieregolarnego zużycia spowodowanego złym stanem technicznym pojazdu,
  7. eksploatacji opon z nieodpowiednim ciśnieniem wewnętrzynm w porównaniu ze specyfikacją podaną w instrukcji obsługi i/lub ze specyfikacją techniczną producenta opon,
  8. napełnienie opon innym medium niż powietrze lub obojętnym gazem bez zgody sprzedawcy
  9. mechanicznego lub chemicznego uszkodzenia opony
  10. sportowej eksploatacji opon (wyścigi, rajdy)
  11. uszkodzenia opony w związku z wystąpieniem innych okolicznośći (pożar, wypadek, przegrzanie, itp.)
  12. używania opon poniżej dopuszczalenj głębokości bieżnika
  13. naprawianie opon poza producentem
  14. przeciążenie pojazdu
  15. uszkodzenie obcym przedmiotem między dwoma kołami (koła bliźniacze).
 10. Producent nie pokrywa odszkodowania za straty czasu i niewygody wynikające z przestoju pojazdu oraz inne szkody będące następstwem wady opony
 11. Nie podlega reklamacji opona, która nie posaida nr. DOT i/lub nr seryjnego.

Opinie o nas

Top 9 produktów
Szybki kontakt z nami
 • Infolinia - 801 000 372
 • Telefon - 17 86 04 359

Nasi partnerzy